Бесіда зі школярами «Запобігання та протидії самогубствам»

Дата: 12.09.2021 21:21

10.09.2021 року за для учнів Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 проведено бесіди на тему «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» та «Запобігання та протидії самогубствам».

У бесідах взяли участь директор Центру соціальних служб Жашківської міської ради Ірина Коваль, заступник начальника відділу “Жашківське бюро правової допомоги” Уманського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Лавренюк , фахівець із соціальної роботи Світлана Тарасюк та Інна Гвоздик заступник директора з виховної роботи Жашківський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2.

Учасники розповідали про ситуації, які виникали у їхньому житті, та з’ясовували, чи були вони в ролях: булера, жертви булінгу, чи тими, хто стоїть осторонь. Обговорили причини виникнення знущань та принижень.