«6 грудня – річниця інциденту в Монреалі»

Дата: 06.12.2022 21:17

6 грудня – День вшанування пам'яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували Білу Стрічку як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми

Масове вбивство у Політехнічній школі Монреаля – стрілянина у Політехнічній школі Монреаля 6 грудня 1989 року, під час якої злочинець Марк Лепін розстріляв 14 студенток та поранив 13 інших. Розстріл жінок у Монреалі мав великий резонанс у канадському суспільстві: він загострив увагу на проблемі насильства проти жінок.

Стрілянина у Монреалі стала найбільшим масовим вбивством у Канаді і шокувала багатьох у країні і світі. Щорічно, 6 грудня відмічається «Національний день запобігання насильства проти жінок».

У нашому ліцеї відбувся перегляд відеоматеріалів, стосовно згаданих подій, який організувала Заплішна Т.М. разом з учнями 9 класу.