У День знань 2023-2024 начального року класні керівники провели єдиний перший урок на тему – «Ти як? Повертаємось до школи».

Дата: 01.09.2023 21:11

У День знань 2023-2024 начального року класні керівники провели єдиний перший урок на тему – «Ти як? Повертаємось до школи», присвячений питанням підтримки ментального здоров’я, ініційований першою леді України Оленою Зеленською та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Під час уроків учителі пригадали школярам про необхідність взаємодіяти з однолітками та вчителями, адаптуватися до навчання у нових форматах та умовах, знаходити спільну мову з батьками та опікунами.

Тема уроку «Ти як? Повертаємось до школи!» навчила дітей декількох технік саморегуляції для того, щоб подолати страх чи тривожність, заспокоїтися, розслабитися та підтримати себе як під час навчання, так і в позашкільному житті.