Практична робота на тему: "Надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях"

Дата: 06.10.2023 19:52

На уроці з основ здоров'я у 8-Б класі вчителем Цимбал Н.В. було проведено практичну роботу на тему: "Надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях". Мета даного уроку полягала в тому, щоб учні навчилися надавати домедичну допомогу потерпілому.

Вчитель разом з учнями імітувати ситуацію "людина знепритомніла", де їм потрібно було викликати швидку допомогу й описати стан потерпілого. А потім діти навчалися визначати стан потерпілого: перевірили наявність оз­нак життя, реакцію зіниць на світло. Потім вчилися робити непрямий масаж серця.

Такі уроки потрібно проводити, адже відомо, що лише 20 % тих, хто загинув від травм, опіків чи занурень у воду, мали ушкодження, несумісні з життям. Решту потерпілих можна було врятувати, вчасно надавши їм допомогу.