ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК

Дата: 05.01.2019 17:55

З 25.листопада по 10 грудня в закладі проходила акція "16 днів проти насилля". Сьогодні, 10 грудня, ми мали змогу відвідати ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК НА ТЕМУ: «ПРАВА ЛЮДИНИ» у 6 класі (учитель Коваль В. П.). Для того, щоб у повному обсязі реалізувати права, свободу та обов'язки людини і громадянина, необхідно їх знати. Метою уроку була систематизація знань про права і свободи людини, їх види, роботу структур ООН та інших організацій, що займаються питанням дотримання прав і свобод людини в усьому світі. Було розглянуті такі питання:

- права і свободи громадян у Конституції України;

- Декларація прав людини;

- Конвенція про права дитини.

Основними правами людини в Україні вважаються конституційні права. Було роз’яснено інформацію щодо категорії прав та обов’язків, передбачених Конституцією України.

До роботі в акції  «16 днів проти насильства» було залучено:

· Коваль І. С. - директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

· Ігнатюк Тетяна Іванівна - начальник служби  у справах дітей райдержадміністрації

· Лавренюк А. Ю – в. о. Жашківським бюро правової допомоги Уманського місцевого центру з надання БВПД

. Лисенко Руслан Валерійович - начальник районного відділу державної реєстрації цивільного стану Черкаської області.