Як боротися з булінгом?

Дата: 28.10.2022 17:53

28 жовтня  у  5 класі проведено проведено бесіду " Як боротися з булінгом?." Було акцентовано увагу на таких питаннях як "Якщо Ви стали свідком булінгу","Якщо ти у ситуації булінгу", "Хто може й повинен захистити?". Головною метою цієї бесіди було: сформувати у учнів , нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до інших; сприяти розвитку навичок надання і отримання допомоги.

Національна безкоштовна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527 та 0 800 505 501 – номери гарячої лінії, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону. Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

527.org.ua – електронні консультації.

Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного) – надання консультацій з питань виїзду за кордон з метою працевлаштування, навчання, одруження тощо та з питань насильства й захисту прав дітей.