A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

ФЛЕШМОБ "Діти проти СНІДу"

Дата: 01.12.2022 17:38
Кількість переглядів: 20

 

 

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 року.

СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст.. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти – інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом − звернути увагу суспільства на цю проблему адже Україна посідає перше місце в Європі по швидкості розповсюдження ВІЛ-інфекції і щороку діагностується від 2 до 3 тисяч хворих на СНІД.  Найнебезпечніший шлях передачі – статевий, а в нашій державі - через кров. Щоденно в Україні ВІЛ-інфікується 48 осіб, діагноз СНІД ставлять 12 людям, а помирають від СНІДу – 8.

Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом педагог організатор Заплішна Т. М. провела флешмоб з учнями 9 класу "Діти проти СНІДу". 

ВІДЕО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора