Колективна робота "Великоднє деревце"

Дата: 27.04.2021 17:34

Великдень - одне з найсвітліших християнських свят, і його супроводжують численні традиції. Зокрема, у багатьох країнах прийнято прикрашати на Великдень особливе деревоРобити пасхальне дерево своїми руками прийнято в багатьох країнах світу. Спочатку ця традиція з'явилася в Німеччині, і потім стала популярною в Сполучених Штатах Америки і в Австралії. Це дерево є таким же символом християнського свята, як і ялина на Новий рік і Різдво.Традиція прикрашати гілки дерев яйцями йде корінням в глибину століть. Створення пасхального дерева може стати святом для всієї родини. Для цього не потрібні спеціальні знання.   Ось і наймолодші учні гуртка "Умілі руки" виготовили великодні писанки і ними прикрасили своє великоднє деревце. Робота всім дуже сподобалась.