Флешмоб "Твори добро".

Дата: 05.09.2023 17:18

5 вересня, в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2013 року. Таким чином ООН наголошує на важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також привертає увагу до проблем людей, пов’язаних із гуманітарними кризами.

Мета даного заходу привернути увагу до проблем людей, пов'язаних із бідністю та гуманітарними кризами, нагадати про важливість благодійності та волонтерської діяльності.

В цей день асистентами вчителя та соціальним педагогом був проведений Флешмоб "Твори добро" для учнів ООП, на якому створювали символ цього дня - долоня із серцем, розповідали його значення. А також переглядали мультфільми "Рука допомоги" та "Що таке хороші та погані вчинки?". А ще учні ООП розповідали про свої добрі вчинки та про людей, якими вони захоплюються.