Інформаційно-профілактична бесіда "Що я знаю про рабство і рабів?"

Дата: 04.12.2023 16:54

До Міжнародного дня боротьби за скасування рабства (02.12), соціальний педагог сумісно з асистентами вчителів для дітей з ООП, провели інформаційно-профілактичну бесіду "Що я знаю про рабство і рабів".

Мета заходу: підвищення рівня поінформованості учасників щодо проблеми торгівлі людьми.
   Сформувати уявлення про поняття торгівлі людьми; ознайомити з різними формами торгівлі людьми; позбавити небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми. Розвивати вміння аналізувати та приймати відповідні рішення.
   В ході бесіди подивились відеоролик, рекомендований Міністерством освіти й науки України "Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей" (від La Stradu),  виконали вправу "Торгівля людьми: Міфи та стереотипи".