Розвивальне заняття для учнів 11 класу з використанням тренінгових вправ на тему: «Спілкування з дорослими та однолітками».

Дата: 24.11.2021 16:42

Під час заняття учні закріпили значення поняття: «спілкування», «комунікація». Усвідомили, яке спілкування є ефективним; як впливає настрій на спілкування (вправа «Побажання добра). Розширили уявлення про правила спілкування, повагу до дорослих та однолітків. Розвивали комунікативну компетентність та емпатію, необхідність взаємоповаги під час висловлення думок (вправа «Відкрий себе»). Визначили та охарактеризували ознаки пасивної, упевненої, агресивної та невпевненої поведінки (вправа «мозковий штурм»). З’ясували, яку роль в житті учнів відіграють дорослі та однолітки (вправа «Сонячна система зони моєї комунікації»). На завершення заняття кожен учень висловив побажання всім учням класу (вправа «Віночок побажань»).