Бінарний урок присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів.

Дата: 22.03.2024 16:13

З нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів 22 березня 2024 року вчителем інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» Гвоздик І. О. та вчителем географії Пашинською О. М. у 6 класі було проведено відкритий бінарний урок на тему «Екологія води — екологія душі».

З метою дбайливого й ощадливого ставлення до водних ресурсів вчителі проінформували учнів про важливість охорони та збереження ресурсів прісної води та водних ресурсів в цілому.

Під час уроку шестикласники ознайомилися із властивостями води, значення води для живих організмів, порівняли використання води в різних країнах світу. Учні проводили досліди «Як потрібно вибирати питну воду?», «Земні запаси води», моделювали хімічні формули води, переглядали відео, створювали кластер. Декламатори розповіли вірші із закликом «Найголовніше на землі — вода! То ж воду треба — дуже берегти!»

Під час фізкультхвилинки діти зробили висновки:

 Вода входить до складу живого організму.

 Вода - це життя, краса та здоров'я.

 Вода - помічник людини.

 Кількість води обмежена.

 Вода забруднюється.

 Воду треба берегти! Це треба зрозуміти і запам'ятати кожному.