Тренінгове заняття з домедичної допомоги

Дата: 27.03.2024 16:05

Учасники військово – патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура»), рій «Мудрі Сіроманці» прийняли участь у тренінгових заняттях з домедичної допомоги, які проводили фахівці другого відділу Уманського РТЦК.
   Солдат Віктор Майструк практично пояснював як зупиняти масові кровотечі, перевіряти дихання та наявність переломів. Учні вчились, як правильно накладати бандаж та турнікет, як виявляти травми голови та накладати пов’язку на шию. Учасники дізнались, як правильно  проводити тампонування паху. Фахівці розкрили алгоритм спілкування з пораненим та надання допомоги. Діти навчались, як підготувати пораненого до транспортування, як евакуювати із червоної зони та дізнались про способи евакуації.
   Молодший сержант Володимир Приймак розповідав про вібраційні хвилі та їх наслідки. Головний сержант Олег Майструк застеріг, що паніка є великим ворогом і страх контролює життя.
 Тренінгове заняття було цікавим та захопливим, багато інформації запам’яталось. Знання з домедичної допомоги знадобляться вихованцям.