Година спілкування на тему: «День ненасильства та миру»

Дата: 30.01.2024 15:50

30 січня відзначають День ненасильства та миру. Його святкування 1964 року запропонував іспанський поет Льоренсо Відаль Відаль. Ця талановита людина все своє життя відстоювала ідеї пацифізму та виступала проти насильства.Тому в цей день бібліотекарем Кравчук О І. та педагогом соціальним Маринчук О.Б. з учнями 5 класу було проведено годину спілкування на тему: «День ненасильства та миру». Під час якої діти ознайомилися з  історію виникнення свята, згадали про негативні наслідки проявів насилля й жорстокості, як захиститися та попередити жорстоке поводження з людьми. Створили лепбуки,  до складу яких увійшли кишеньки: «Прислів’я про мир», «Цікаві факти про мир», «Історія свята», «Вислови про мир», «Що таке насилля та його види», «Причини і відповідальність за скоєння насилля», також додано телефони довіри, «Цікаві конвертики» для дітей. Основна мета заходу: формування культури миру, терпимості, розуміння і ненасильства, уміння вирішувати суперечки та проблеми мирним шляхом.