Інтелектуально-розважальна гра «School QUIZ» з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 29.09.2023 15:23

Учні 11 класу підготували й провели інтелектуально-розважальну гру «School QUIZ» присвячену Дню працівників освіти.

Квіз – це командна гра і тому вчителі були поділені на команди, обирали капітанів і назви.

Гра складалася з 7 раундів різної складності. Яких тільки конкурсів не було! Це і «Розминка», «Медіа», «Вгадай слово», «Вчительська естафета», «Добери закохану пару». Запам’ятався учасникам конкурс «Гості на порозі», де конкурсанти за визначений час мали підготувати фуршет із поданих продуктів. Учасники навіть виконували фізкультхвилинку, яку для них підготували одинадцятикласники. Ми дякуємо  командам за чудові ідеї, активну участь, креативність.

Усі отримали масу позитивних емоцій, заряд бадьорості, яскравих вражень і гарного настрою!

Бажаємо вчителям міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю, мирного неба та незалежної України.