A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

День єднання України

Дата: 17.02.2022 15:07
Кількість переглядів: 51

День єднання - зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ. Президент України Володимир Зеленський на тлі чуток про вторгнення Росії в Україну заявив про створення нового свята. День єднання України тепер відзначатиметься щорічно 16 лютого. За словами Зеленського, це свято має згуртувати українців навколо національної ідеї і показати російським пропагандистам, що ми - єдиний народ. "Українці мають різний рівень доходів, професію і віросповідання, але всі вони люблять свій дім і хочуть жити в мирі", — заявляє президент.

Відео тут)) 

16 лютого в День єднання всі державні та житлові будівлі країни можуть підняти український прапор, а о 10:00 виповнюється гімн України. Українські телеканали цього дня транслюватимуть Марафон єдності, а також обговорюватимуть нагальні питання в країні.

Українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами. Наприклад, 16 лютого можна прийти на роботу або навчання у вишиванці або прикріпити до одягу синьо-жовту стрічку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора