A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Міжнародний День спонтанного прояву доброти

Дата: 17.02.2022 15:06
Кількість переглядів: 62

17 лютого у світі відзначають міжнародне свято — День прояву доброти. Основна мета свята — це залучення людей до благодійності, добрих вчинків та толерантності. Дане свято було засновано з ініціативи відомих світових благодійних організацій. 

Цей день має відповідати своїй назві — допоможіть нужденним, вибачте тих, хто вас образив, відвідайте рідних і близьких, скажіть їм приємні та щирі слова.

Це, без сумніву, свято планетарного значення, яке кожній людині надає шанс ще раз довести, що вона здатна бути безкорисливою, щирою, терпимою та співчутливою. Неможливо переоцінити його значення в сучасному світі, у якому агресія, заздрість, егоїзм, жадібність, на жаль, поки що «правлять бал». 

Так, важко змусити людей звернути увагу на біди та прикрощі інших. Звичайно, непросто змінити свідомість: пробачити образи ворогам, допомогти незнайомцю, поділитися останнім, не вимагаючи подяки та винагороди. Але... «вода камінь точить», і день спонтанного прояву доброти вже почав приносити перші плоди.

День доброти досить широко відзначається у багатьох країнах Західної Європи та США. У багатьох містах відбуваються благодійні заходи та марафони, у яких беруть участь відомі політики, актори та громадські діячі. Стало доброю традицією проводити в цей день флеш-моби, які, як ви знаєте, теж мають абсолютно спонтанний характер.

На жаль, в Україні про це свято поки що мало кому відомо. Хоча останні пару років справа, здається, теж «зрушила з мертвої точки». Деякі великі українські компанії та фірми влаштовують 17 лютого благодійні акції. Було б непогано, якби в них брали участь як відомі українці і прості люди, так і представники різних релігійних конфесій. Сподіватимемося, що в найближчому майбутньому так воно й буде. А поки що внесіть і свій скромний внесок і приєднайтеся до тих, хто відзначає всесвітній день спонтанного прояву доброти. Адже Добро, Милосердя та Любов — це «три кити», на яких і тримається наша бабуся-Земля.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора