Квест-гра до Дня Соборності України «Ми – українці, наш дім – Україна!»

Дата: 20.01.2023 14:50

22 січня 2023 року  українці відзначають 105 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.

Протягом тижня у ліцеї було проведено ряд заходів з нагоди Дня Соборності України. Завданням якого було донести до дітей ідеї соборності, єдності та суверенності держави як головної умови розвитку незалежної України, звернути увагу на українські державотворчі традиції.

За участю семикласників відбулася квест-гра «Ми – українці, наш дім – Україна!», яку організувала класний керівник Гоменюк С. С. . Під час гри  діти вирішували кросворди, ребуси, анаграми, створювали сенкани, висловлювали свої думки та поповнювали новим багажем знань про Україну. Гра допомогла вихованцям зрозуміти, як добре вони знають свою рідну державу і зможуть її прославляти своїми досягненнями.