Заняття з елементами тренінгу для учнів 5 - го класу: " Я та мої друзі".

Дата: 25.11.2020 14:45

Під час заняття учні 5 го класу мали змогу: ознайомитися з правилами успішної соціалізації та набути емоційного досвіду; сформувати позитивні взаємини; розвивати навички "толерантного" спілкування; навчитися регулювати власну поведінку. Під час тренінгу дітям було запропоновано на розгляд  такі поняття, як: «дружба», «толерантність»,  «емпатія». Учні мали можливість за допомогою «мозкового штурму» проаналізувати дані поняття та усвідомити, як вони співвідносяться одне з одним. Активізувати позитивні емоції в дітей, сформувати дружнє ставлення, навички взаємодії вдалося за допомогою вправи «Хвиля дружби». На завершення заняття - учні сформували кожин для себе «квітку дружби» та в позитивному ключі визачили самі сильні позитивні сторони один одного, що дало  змогу їм зрозуміти, що вони всі унікальні та мають масу чеснот, які гідні та варті поваги для формування дружніх стосунків в їх учнівському колективі.