23 травня День Героїв

Дата: 23.05.2023 14:29

23 травня українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися та  продовжують боротися за рідну землю протягом не одного століття. Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди. З нагоди Дня Героїв 23 травня у Жашківському ліцеї №2 було проведено бібліотекарем Кравчук О.І. і класним керівником Маламурою С.П. бібліотечний урок «Герої не вмирають» учасниками якого стали учні 10 класу. Розпочали урок з урочистої хвилини мовчання. Учні переглянули освітнє відео до Дня Героїв, ознайомилися з виставкою книжок «Герої України», десятикласники презентували постери, присвячені героям України.