Розвивальне заняття з елементами тренінгу для учнів 5 класу на тему: «Правила безпеки. Безпечна поведінка в соціумі. Розкажи дорослому».

Дата: 12.05.2021 14:27

Діти вчилися правилам безпеки в дома, в школі та  громадських місцях. Розвивали вміння, як  уникати контакту з потенційно небезпечними незнайомцями. Визначали особливості людей, які можуть бути небезпечними. Набували навичок активної відмови у разі виникнення небезпечної ситуації. Вчилися розрізняти погані та хороші таємниці.Розглянули та вивчили такі життєво важливі правила як: «Кричи. Біжи. Розкажи», «Безпечна поведінка з незнайомцями», «Бити не можна» та «Розкажи дорослому» Діти для себе визначили ряд тих дорослих у їхньому житті, яким вони можуть розповісти про небезпечну ситуацію. Обговорювали, які незнайомці можуть бути безпечними, і до яких можна звернутись за допомогою. Саме такі заняття допомагають учням сформувати правильну поведінку у складних життєвих ситуаціях та показати, як і коли необхідно просити про допомогу у дорослого, якому довіряє дитина.