21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2023 14:16

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. Вже другий рік поспіль День Гідності та Свободи відзначається на тлі війни. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора. У ці дні наші воїни захисники героїчно боронять нашу свободу у битві з російськими загарбниками. З нагоди пам’ятної дати в бібліотеці оформлена тематична викладка книг «Євромайдан: події, люди, час». На виставці представлена література про хроніку подій, які відбувалися на майдані, про героїв Євромайдану, які заради свободи та кращого майбутнього свого народу поклали на вівтар найдорожче, що у них було – життя. З учнями 10 класу проведений виховний захід «Революція гідності: як це було…». Мета заходу: формувати у школярів ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини. європейського вибору українців; розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховувати патріота,  громадянина, готового захищати свою Батьківщину.