Розвивально – профілактичне заняття для учнів 7 – го класу на тему: «Не ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті»

Дата: 26.05.2021 14:03

За підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини М. М. Кулеби, освітнім проєктом #stop_sexтинг, було розроблено урок “#Не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті для забезпечення стійкості дітей до шкідливого контенту. З огляду на актуальність зазначеної проблеми спеціалістами психологічної служби школи було проведено запропонований урок з учнями 7 класу. Під час даного заняття було висвітлено ряд тез: інтернет можливості; шкідливий контент. Було обговорено фактори негативного впливу на стан людини, а зокрема підлітка. Удосконалили навички з умінь протистояти даній інформації дотримуючись відповідних правил (тренінгова вправа «Шкідливий контент»).  Розглянули ряд відчуттів, що виникають в учня під час перегляду шкідливого контенту ( тренінгова вправа «Мої переживання»). Для обговорення  було запропоновано такі питання: 1). Що є індикатором того, що друг/знайомий чи однокласник переживає кризову ситуацію і веде себе ризиковано? ; 2). Як зрозуміти, що ваш друг потрапив у ризиковану ситуацію?; 3). Куди, чи до кого, ти, маєш впершу чергу звернутися за допомогою?

Для отримання  додаткової інформації про онлайн-ризики, шкідливий контент слід зателефонувати на Урядову консультаційну лінію з питань безпеки дітей в Інтернеті - 1545 далі обрати 3.