Участь у проєкті  “Освітня програма з протидії мінній небезпеці ”

Дата: 23.03.2023 13:56

Мінна безпека - новий предмет для вивчення у сучасних школах України. Адже на територіях, які перебували під окупацією, досі знаходять вибухонебезпечні предмети.

Для того, щоб прогулянки та дитячі дослідження були безпечними, кожна дитина повинна знати правила мінної безпеки та вигляд вибухонебезпечних предметів.

Нещодавно заступник директора з виховної роботи Гвоздик І. О. разом з учнями 5 та 6 класів взяли  участь у проєкті «Освітня програма з протидії мінній небезпеці», який реалізовує БО «Українська освітня платформа» за підтримки UNICEF.

За підтримки UNICEF Жашківський ліцей №2 отримав матеріали , які допомогли  провести цікаві та корисні заняття для учнів 1-4 класів, а також 5-11 класів, комплекти робочих аркушів із завданнями для виконання вдома або на уроці, попереджувальні плакати, посібники, фотоматеріали.

Дякуємо за вашу небайдужість та відповідальність до роботи!

Відповідальність вчителя – захистити своїх учнів від небезпеки!

Проінформований = захищений!

Приєднуйся до Країни відповідальних !