A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Щедра МАСЛЯНА!

Дата: 24.02.2023 13:45
Кількість переглядів: 17

   Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів, коли древні слов’яни відзначали «проводи зими» та початок весни й весняного землеробства. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на  небесне світило – млинець.

Сьогодні, звичайно, це свято Масляної набуло дещо іншого змісту, проте не стало менш цікавим, веселим і улюбленим для українців.

20.02.2023 року відбувся феєричний захід «Масляну гуляємо, весну зустрічаємо», організатором якого стали ліцеїсти 5 класу разом з класним керівником Заплішною Т. М.

 П’ятикласники відтворили цікаві українські традиції цього свята. Дійство видалося колоритним та різнобарвним. Дітки декламували вірші, співали пісні, веснянки, заклики. Школярі дізналися про походження, звичаї та традиції свята. І ще стали учасниками розваг та конкурсів, адже  яскраві емоції, піднесення і грайливий настрій залишаться в пам’яті надовго й допоможуть пришвидшити прихід весни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора