Афганістан - 30 років потому...

Дата: 16.02.2019 13:00

13 лютого у актовій залі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів було організовано  військово-патріотичний захід « Відлуння Афганських гір».  На захід запрошені і ми команда юних друзів прикордонників "Мудрі Сіроманці".

14 лютого учительський та учнівський колективи мали змогу відвідати концерт патріотичної пісні концерт гурту «Континент».

У п’ятницю, 15 лютого, біля пам’ятника воїнам- Афганцям пройшов мітинг участь у якому взяли адміністрація закладу, після якого у стінах закладу  продовжилися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці від дня виведення радянських військ з Афганістану. Відбувся вечір –реквієм «Афганістан – болюча тема».