Заняття з елементами тренінгу для учнів 5 – го класу: «Ми всі рівні»

Дата: 01.12.2020 12:56

Заняття було проведено в тісній співпраці класного керівника, асистента вчителя та спеціалістів психологічної служби. Під час заняття діти ознайомилися з такими поняттями, як: «особлива дитина», « інклюзивна освіта».  На занятті діти мали можливість ознайомилися з правами «особливих дітей» та усвідомити, що їх права, ні чим не відрізняються від решти учнів класу. Також, учням було роз’яснено, чим відрізняється специфіка навчання дітей, що перебувають на інклюзивній формі навчання. За допомогою асоціативної вправи: « Я – квітка» діти мали можливість визначити свою неповторність та унікальність. При виконанні вправи : «Метелики» - усвідомили, як їм варто ставитися до «особливих дітей» та один до одного; і з'ясували, що всі ми прагнемо позитивного, шанобливого, толерантного відношиння один до одного, і кожному потрібна підтримка, добре слово та посмішка товариша.