Круглий стіл "Насилля в сім'ї як соціальна проблема"

Дата: 28.11.2022 18:42

28 листопада у Жашківському ліцеї було проведено круглий стіл на тему "Насилля в сім'ї як соціальна проблема" з дітьми, які навчаються на інклюзивній формі навчання.

Мета заходу: розширити знання учнів про їх права, попередити насилля серед молоді. Розвивати  культуру  дітей,  ввічливість,  чесність,  людяність. Виховувати дисциплінованість, повагу до дітей, ровесників, дорослих.

На цьому виховному заході асистент вчителя Цимбал Н.В. та Коломієць В.В. разом із соціальним педагогом Маринчук О.Б. розповідали про види насилля, провели тестування, малювали спільні малюнки щасливих і не щасливих людей,  складали пазли з позитивними та негативними емоціями, і діти розповідали свої ситуації, коли в них була викликана та чи інша емоція.