Креативно – творче розвивальне заняття з використанням тренінгових вправ на тему: «Я + Ти = Ми – наш 4-ий дружний клас»

Дата: 16.12.2020 12:41

Під час заняття учні мали змогу визначити свої сильні та слабкі сторони характеру. Вчилися розпізнавати свій емоційний стан та емоційний стан своїх друзів. Ознайомилися з поняттями: доброта, толерантність, емпатія, милосердя, радість, сміливість.

Також діти мали змогу співставити позитивним сторонам людини і негативні сторони, які зашкоджають формуванню дружніх стосунків в учнівському колективі. На занятті учні 4 –го класу, також, вчилися фантазувати (розвиток уяви та мислення) і відтворювали за допомогою олівців свої асоціативні задуми на папері.

Заняття пройшло в дружній, доброзичливій, комфортній для учнів атмосфері. Діти активно з піднесеним, радісним настроєм виконували запропоновані їм вправи.