"Майстер корабля"

Дата: 13.11.2023 11:26

Інформаційно наповнений, з використанням дослідницької  роботи та  STEM - технологій урок української літератури "Майстер корабля": роман - містифікація, динамічний модерний сюжет, умовність фабули, зміщення часопростору". Навіть ті, хто не прочитав роман Юрія Яновського, мали повну характеристику кожного героя твору: і візуальну і вербальну. Маламура С.П. підібрала відео та віртуальні фонові картини до уроку, використала випереджувальне навчання, творчі індивідуальні роботи учнів, провела дослідницьку роботу, групову, диференційовану. Продемонстровані картини відомих художників. Організовані творчі лабораторії "Конструкторське бюро" та "Капітанська рубка". Учні працювали з хмарками слів, створювали асоціативний кущ, та, як завжди, актуальною була рубрика "Крок до НМТ". Для узагальнення  проведено прийом  кроссенс.