Виховна година з профорієнтації "Обираєш професію - обираєш долю"

Дата: 20.02.2020 11:03

19 лютого відбулася відкрита виховна година в 11 класі з профорієнтації "Обираєш професію - обираєш долю". Класний керівник Кравченко Т. І. закликала школярів  до важливого вибору в житті людини - вибору професії;  намагалася сформувати в них свідоме й відповідальне ставлення до цього вибору; розповіла  учням  про різноманітність існуючих професій,  виховувати повагу до людей різних професій, до їхньої праці.

У ході роботи учні ознайомились із універсальною формулою щодо вибору професії «Хочу. Можу. Треба», переглянули відеоролик, в якому дізнались про актуальні професії на ринку праці, також брали активну участь у тематичних іграх.

Наприкінці  виховної години дівчатам та юнакам було запропоновано пройти один із профорієнтаційних тестів - Тест Д. Голланда на визначення типу особистості. Школярі з великим задоволенням підхопили цікаву пропозицію. Адже всім було цікаво отримати результат тестування, як рекомендацію у подальшому виборі професії.