Круглий стіл на тему "Насилля в сім'ї як соціальна проблема"

Дата: 28.11.2022 10:48

28 листопада у Жашківському ліцеї  №2 було проведено круглий стіл на тему "Насилля в сім'ї як соціальна проблема" з дітьми, які навчаються на інклюзивній формі навчання.

Мета заходу: розширити знання учнів про їх права, попередити насилля серед молоді. Розвивати  культуру дітей, ввічливість,чесність, людяність. Виховувати дисциплінованість, повагу до дітей, ровесників, дорослих.

Психологічна служба  сумісно із асистентами вчителів провела  інформаційно-профілактичну бесіду про види насилля, створювали спільні малюнки щасливих  і нещасливих людей, складали пазли з позитивними та негативними емоціями. Діти згадували свої вчинки, розповідали про ситуації коли в них була викликана та чи інша емоція. Провели тестування.