Дні пам’яті до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та пам’яті Героїв Крут

Дата: 27.01.2020 10:48

З метою просвітницької роботи, ознайомлення учнів з трагічними сторінками історії та з нагоди відзначення  Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та  пам’яті Героїв Крут 27 січня відбувся виховний захід щодо вшанування пам’яті загиблих жертв «Трагедія, історія, пам’ять». Під час заходу школярі дізналися про Голокост – найжахливіший злочин проти людяності. Зачитували фрагменти спогадів тих, хто вижив під час Голокосту. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять всіх невинно розстріляних, задушених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею.

29 січня проводився історичний захід присвячений юнакам героям загиблим під Крутами. Мета заходу - це розширити знання  учнів про трагічні події січня 1918 року; виховувати в учнів почуття патріотизму; поваги до історичного минулого українського народу, до борців за національну незалежність нашої Батьківщини. Також учні  переглянули відеоролик «Крути – молода кров», після якого всі присутні дійшли до висновку:  не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність , поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.