Привітання учнів 1- 5 класів з Різдвом Христовим та Новим роком

Дата: 28.12.2023 10:15

26, 27 грудня у нашому ліцеї  лідери учнівського самоврядування привітали учнів 1- 5 класів з Різдвом Христовим. Незважаючи на повітряну тривогу, свято продовжилося в укритті. Школярі колядували, співали, танцювали, розповідали вірші та звичайно отримали солодкі подарунки.

Висловлюємо щиру подяку батькам та Миколі Антоновичу Вербівському за солодкі подарунки для учнів.

А також ми хочемо привітати та подякувати нашим Захисникам України. У передноворічні дні, коли весь світ чекає на святкове диво, ви самі творите дива на полі бою. Свято в українські домівки приходить завдяки вашій мужності та непохитності.

Нехай свято Різдва Христового зігріє ваші сміливі серця, а Новий рік принесе надію на світле і щасливе майбутнє!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
СЛАВА УКРАЇНІ!