A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними властивостями

Дата: 05.12.2022 09:39
Кількість переглядів: 22

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

 До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями  в 10 класі Жашківського ліцею №2 соціальним педагогом проведено тренінгове заняття "Мовчати не треба". Метою якого було:  сприяти розвитку емпатії  і поваги до  людей з вадами здоровʼя, мотивувати учнів, надавати підтримку дітям з особливими потребами.  В процесі цього заняття діти виконали такі тренінгові вправи: Довідкове бюро, Біла ворона, Аналізуємо ставлення, Серце друга.
Наприкінці заняття учні  підвели підсумки: що  таке доброта? як ми маємо ставитись до людей з обмеженими можливостями? які способи допомоги людям з особливими потребами?

.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора