Дата: 21.02.2024 08:47

21 лютого  ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Адже рідна українська мова, — сила єднання нашого сьогодення та основа майбутнього України. З нагоди цього свята бібліотекарі КЗ "Жашківська ЦБС" завітали до учнів 4 класу.  Дітям  розповідали історію виникнення свята, ознайомили з книгами презентованими на книжковій виставці "Квітни, мово, зірницями слова". Мета яких повернути розуміння величі й краси української мови, а також покращити загальний рівень володіння українською мовою в побуті та спілкуванні. Школярики взяли участь у мовних конкурсах та вікторинах: "Мовна вікторина", "Мовознавці", "Конкурс скоромовок" . З Днем рідної мови!  Любіть рідну мову, пишайтеся нею, розмовляйте українською! Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!