Уроки

Урок зарубіжної літератури із використанням STEM - технологій

Цікавий STEM- урок в 9 класі провела Топчій Г.В. Широкі міжпредметні зв'язки з математикою, основами здоров'я, історією, технологіями, філософією дали можливість учням добре оволодіти матеріалом, зацікавити роботою, зробити висновки. Робота в групах вимагала спільної злагодженої роботи. дала можливість висловитися більшості учням. Різні форми роботи сприяли жвавості дітей протягом уроку. Та, завдяки цьому, учні всебічно і багатогранно розглянули тему уроку "Багатогранність образу Гобсека"

16:16 19.01.2024

Урок хімії як відображення ситуації в Україні

В 11 класі Гоменюк С.С. провела STEM - урок. На ньому використовувались завдання з різними типами сприйняття інформації: візуальний, аудіальний і кінестетичний. Матеріал уроку тісно пов'язаний із життям учнів та актуальними подіями в Україні. Учні нагадали засоби застереження, виконали практичне завдання, підготували дослідження на попередньо  задані теми, виконували завдання логічні і проблемні, аналізували  та робили висновки.  Простежувались тісні зв'язки з математикою, географією, інформатикою, основами здоров'я. На узагальнення знань провели дослідження в "хімічній лабораторії" та виконали завдання для підготовки до ЗНО.

13:23 20.12.2023

Як п'ятикласники вивчали трикутники

У 5 класі на уроці математики вивчали тему "Трикутник". Осаволюк В.М. провела STEM - урок. Учні визначали периметр трикутників, ознайомились із видами трикутників; малювали та вирізали трикутники. Об'єднані в групи, діти виконували диференційовані завдання.

14:47 14.12.2023

Урок англійської. Граємо в Мафію

На уроці англійської мови в 11 класі вчитель Маринчук Р.О. Провела урок  у формі гри Мафія. Учні намагались "побудувати" Smart - школу. Працювали в групах, колективно, виконували завдання на основі відео та за QR - кодами.

14:09 13.12.2023

Експериментуємо на ГПД

Вихователь ГПД  Доля Т.В. провела пізнавальне заняття "Зимові сюрпризи". Учні експериментували, проводили дослідження, виготовляли вироби своїми руками в різних техніках, прикрасили сніжинками класну кімнату.

16:57 11.12.2023

STEM в геометрії

Нетрадиційний  урок геометрії провела Панасюк О.М. у 8-А класі. Учителька зацікавила учнів  привабливою метою уроку. Розповідь про Фалеса в картинках, відомі вислови Фалеса, оригінальне пояснення теореми Фалеса  на основі  відео - все це заворожило учнів, викликало ще більший інтерес до предмету. Діти  розв'язували задачі, виконували вправи,  відповідали усно та письмово. Були задачі на розвиток логіки, на увагу,  на доведення, на розвиток мислення "танграм", завдання "так-ні", з картинками та фігурами, завдання "інтелект - фітнес". Використано творче практичне STEM - завдання за моделлю будинка. Узагальнили знання прийомом "Закінчити речення". Не забули і про хвилинку ментального здоров'я.

14:01 11.12.2023

Творчий урок української літератури

В 5 класі учитель Рижук Л.О. провела творчий урок  з використанням STEM - технологій  "І.Франко "Фарбований лис". Учні характеризували образ Лиса Микити, визначали риси його характеру, добирали цитати. Робота організована в 3 командах: виконували завдання "так" - "ні", підбирали прислів'я і приказки,  пояснювали фразеологізми, складали ментальні карти.

13:39 04.12.2023