Чарівний світ творчості

Банер до Дня національної гвардії України

Щороку 26 березня українці відзначают День Національної гвардії України, а гвардійці отримують привітання від близьких, колег та друзів. Професія нацгвардійців складна та надзвичайно відповідальна, особливо під час війни. Ці професіонали захищають важливі державні та військові об'єкти, забезпечують правопорядок, запобігають терористичним атакам та злочинним діям.

16:47 28.03.2024

Створення вітального банера до жіночого свята

На гуртку учні 5-го класу разом із керівником гуртка Цимбал Н.В. розпочали створювати банер до жіночого свята. Багато учнів класу проявили свої здібності до малювання та фантазію.

16:58 23.02.2024

Виготовлення плакату до акції “Подяка іншим”

Учні 7-го класу разом із керівником гуртка  Цимбал Н.В. виготовили плакат до акції "Подяка іншим". Кожен учень вклав свою творчу краплинку душі в роботу, адже хтось вирізав, хтось клеїв, хтось компонував деталі, хтось ставив відбитки рук.

16:06 15.02.2024

Виготовлення об'ємних паперових сніжинок

На гуртку учні 5 класу виготовляли об'ємні паперові сніжинки.  А оскільки в той день навчання було змішаної форми, то частина дітей під'єднатися до заняття в онлайн режимі. Після цього діти прикрасили свій клас тими сніжинками й таким чином створили новорічний настрій.

15:42 22.12.2023

Виготовлення патріотичних браслетів зі стрічок

На гуртку учні 5 класу виготовляли патріотичні браслети з атласних стрічок в національних кольорах України. Мета: формувати в дітей почуття патріотизму, любові до свого народу, України; розвиток творчих вмінь, уваги.

14:59 24.11.2023

Бісероплетіння. Виготовлення силянки

Cилянка - назва походить від слова "силяння" - техніки нанизування бісеру на нитку. Українці вірили, що саме ця прикраса є оберегом та приносить щастя, тому носили її на щодень.   Раніше силянки жінки носили щодня як оберіг (сила силянки як оберега завжди визначалася орнаментом). Для більшої сили оберега гуцули, наприклад, бісерну стрічку із захисним орнаментом нашивали на червону смужку полотна.

15:14 09.11.2023