Педагогічні ради

Педагогічна рада

26 жовтня у нашому ліцеї відбулася чергова педагогічна рада, на якій було розглянуто такі питання:

14:36 27.10.2023

Педрада - квест

Педрада на тему "Як навчати учнів на засадах компетентнісного підходу" була проведена у закладі. На педраді підвели   підсумки виховної роботи за І семестр, провели аналіз виконання освітньої програми та  стану відвідування учнями закладу навчальних занять, проаналізували  стан викладання предмету "Я досліджую світ" та питання адаптації учнів другого класу. Також було затверджено план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік.

14:20 02.01.2023

Педрада - практикум

Запланована чергова педрада була проведена 8 листопада. На педраді - практикумі "Інформаційно - комунікативні технології - засіб осучаснення освітнього процесу" педагоги поділилися досвідом використання  різних  платформ, сервісів,  програм та додатків під час проведення уроків, створення тестів, ребусів, відеопрезентацій..

18:58 08.11.2022