Національний тиждень читання. Тиждень поезії.

З 16 до 24 березня проходить всеукраїнська інформаційно – просвітницька акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії.» Тема тижня поезії -«Дім», гасло - «Ріки незмінно течуть додому». Тому до нашого ліцею завітали працівники КЗ «Жашківської ЦБС» Тупалова В.М., Рибіцька Т.О.  Разом з бібліотекарем нашого закладу Кравчук О.І.  провели поетичні читання, присвячені Всесвітньому  дню поезії, який відзначається 21 березня. На читання були запрошені учні 9 та 11 класу(вчитель української мови та літератури Маламура С.П.), які читали вірші Ольги Чорної, Валентини Леушіної, Тетяни Альмужної та ін. Цей захід був цікавим   для всіх, хто цінує високе мистецтво слова, відчуває його силу та магію. Учасники зібралися, щоб дізнатися більше про видатних поетів Жашківщини, які своїми творами збагатили українську літературу та відобразили красу та велич нашого рідного краю у своїх віршах. Нехай їхня творчість надихає нас на нові вершини поетичного мистецтва та дарує нам глибокі почуття та розуміння світу.

13:03 21.03.2024

14 березня відзначаємо День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. В 7 класі до Дня Добровольця провели виховну годину класний керівник Коваль В.П., асистент вчителя Стецюк С.В., бібліотекар Кравчук О.І.. Учні отримали інформацію, що 14 березня в Україні відзначається вшанування добровольців - людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток і примусу, добровільно "поставили на паузу" своє попереднє життя та взяли до рук зброю, щоб захистити  країну.

12:56 14.03.2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого  ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Адже рідна українська мова, — сила єднання нашого сьогодення та основа майбутнього України. З нагоди цього свята бібліотекарі КЗ "Жашківська ЦБС" завітали до учнів 4 класу.  Дітям  розповідали історію виникнення свята, ознайомили з книгами презентованими на книжковій виставці "Квітни, мово, зірницями слова". Мета яких повернути розуміння величі й краси української мови, а також покращити загальний рівень володіння українською мовою в побуті та спілкуванні. Школярики взяли участь у мовних конкурсах та вікторинах: "Мовна вікторина", "Мовознавці", "Конкурс скоромовок" . З Днем рідної мови!  Любіть рідну мову, пишайтеся нею, розмовляйте українською! Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!

08:47 21.02.2024

6 лютого  День безпечного Інтернету

6 лютого День безпечного Інтернету. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Наш ліцей не став виключенням та долучився до акції "Розумне та безпечне використання інтернет - ресурсів". Старшокласники разом з бібліотекарем Кравчук О.І. та педагогом соціальним провели конкурс на кращу афішу про безпеку в інтернеті.

13:04 06.02.2024

Година спілкування на тему: «День ненасильства та миру»

30 січня відзначають День ненасильства та миру. Його святкування 1964 року запропонував іспанський поет Льоренсо Відаль Відаль. Ця талановита людина все своє життя відстоювала ідеї пацифізму та виступала проти насильства.Тому в цей день бібліотекарем Кравчук О І. та педагогом соціальним Маринчук О.Б. з учнями 5 класу було проведено годину спілкування на тему: «День ненасильства та миру». Під час якої діти ознайомилися з  історію виникнення свята, згадали про негативні наслідки проявів насилля й жорстокості, як захиститися та попередити жорстоке поводження з людьми. Створили лепбуки,  до складу яких увійшли кишеньки: «Прислів’я про мир», «Цікаві факти про мир», «Історія свята», «Вислови про мир», «Що таке насилля та його види», «Причини і відповідальність за скоєння насилля», також додано телефони довіри, «Цікаві конвертики» для дітей. Основна мета заходу: формування культури миру, терпимості, розуміння і ненасильства, уміння вирішувати суперечки та проблеми мирним шляхом.

15:21 30.01.2024