У світі 15 травня відзначають Міжнародний день сім'ї.

Дата: 16.05.2019 22:46

«З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді.

Сім’я, родина, батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням. Учнівське самоврядування підготували  КВК "І на святі, на родиннім вас усіх вітаємо!" на якому ознайомили школярів з оберегами української родини; пробуджували пізнавальні інтереси до історії свого родоводу, української нації, її культуру і побуту; сприяли розвитку творчих здібностей дітей, бажанню примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру; виховували глибокі почуття любові до батьків, свого роду, почуття пошани до їхньої праці, гордості за майстерність родичів, близьких.