Першоквітневий КВН

Дата: 06.04.2021 22:41

Як відомо, посмішка продовжує життя людини. Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися — то велике нещастя в житті людини. У народі кажуть, що коли частіше смієшся, то більше проживеш і хворіти будеш менше.

І хоча всі звикли святкувати День гумору 1 квітня, діти з нетерпінням чекали цього дня. Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: “Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоров’я!”.

З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, у Жашкіському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2  усні 9 класу підготували та провели розважальні заходи, який піднімали настрій та викликали посмішку. Тому школярі  багато та щиро сміялися, переглядаючи цікаві гумористичні номери.