Виховна година "Найбільше багатство - це здоров’я "

Дата: 17.04.2021 22:19

Напевно, кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров’я.

З метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики травматизму, формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки в закладі вихователем ГПД Маринчук О. Б. було проведено виховну годину «Найбільше багатство - це здоров’я".

Школярі 1-4 класів провели конкурс-вікторину «Абетка здоров’я», де діти мали можливість продемонструвати свої знання про корисні вітаміни, згадали правила їх вживання. Також діти взяли участь в інсценізації та веселій руханці. Подорож до Міста Здоров’я наповнило школярів енергією та позитивом.