Розпочато Всеукраїнську акцію "16 днів проти насилля"

Дата: 26.11.2019 21:24

В рамках проведення  щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з 25 листопада по 10 грудня 2019 року згідно річного плану закладу та плану виховної роботи   у Жашківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2  заплановано ряд заходів, на яких відповідальні працівники закладу намагатимуся донести інформацію до дітей та дорослих про насилля та відповідальність за нього.

25 листопада відбулось відкриття акції «16 днів проти насильства» у рамках кампанії «Стоп насильству». Девятикласники зустрілися  з представниками відділу Жашківського бюро правової допомоги,які продемонстрували фільм, відео фрагменти до Міжнародного дня проти насильства щодо жінок з подальшим його обговоренням.

26 листопада учні 11 класу створили загальношкільний колаж "Скажемо насиллю  - ні!"