Дата: 16.09.2020 21:23

Однією із рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України було проводити заняття на свіжому повітрі. Заняття на свіжому повітрі у нашій школі наразі дуже актуальні. Для шестикласників факультативні заняття проходять з неабияким задоволенням, особливо, коли такі цікаві теми «Плодово-ягідні лікарські рослини. Практична робота №1. Дегустація виробів з плодово-ягідних культур». Під час вивчення теми школярі ознайомилися з цілющими рослинами, їхнє значення в житті людини, який зв’язок біології з медициною, вивчили  традиційні та нетрадиційні методи лікування захворювань,  використання рослин для профілактики та лікування захворювань.