Прощавай, Букварику!

Дата: 21.05.2019 21:04

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі.  Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класоводом Лясковською Л. Л. та муз керівником Присяжнюк Л. Й. підготували гарні інсценізації, вірші, музичні композиції.

І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, не залишили байдужими нікого. На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.