Заходи до Дня довкілля

Дата: 21.04.2019 21:01

Щороку починаючи з 1999 року в Україні відзначається День довкілля.  Протягом квітня місяця у Жашківському закладі ЗСО І-ІІІ ступенів №2 проводилися заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Організовано і проведено заходи, що спрямовані на формування екологічної свідомості учнів:  проведені конференції, диспути, виховні години.

Проведено трудові акції “Посади і збережи дерево”,“Парад квітів біля школи”, “Очистимо планету від сміття”, “Екологічна стежка”, “Флора України -  компас у зеленому світі”. Учні, вчителі, батьки, працівники закладу під час проведення акцій  прибирали:

• шкільну територію (територію від сміття, обкопування дерев на шкільній ділянці, догляд за клумбами, збір насіння, упорядкування трав’яних газонів, проведено підчистку та обрізку дерев і кущів);
  • міський парк в районі цукрового заводу та берег ставка «Бурлацький»;
  • впорядкували Братську могилу радянських воїнів - 1944 р., що знаходиться в міському парку цукрового заводу та пам'ятник Т. Г. Шевченку, який знаходиться на території закладу;
  • учні звернулись до жителів мікрорайона з проханням приєднатися до природоохоронної акції та дотримуватися чистоти, під час прогулянок в парках, скверах, біля водойм;

Членами шкільної родини було висаджено 65 кущів та дерев різних порід.