Конкурси 2019-2020

Дата: 29.06.2020 20:50

Протягом 2019-2020 навчального року педагоги разом з учнями взяли участь у конкурсах:

- ІІІ щорічний Всеукраїнський національно - патріотичний конкурс "Я- козацького роду" - класний керівник Присяжнюк Л.Й. разом з учнями 6 класу; нагороджені Грамотою.

- Міжнародні освітні  конкурси "Олімпіс 2019- Осіння сесія" класовод  1 класу Чернявська Л.М. отримала Сертифікати,  з української мови 7 учнів  нагороджені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, 7 учнів з "Я досліджую світ" - Дипломами І ступеня,  з математики 8 учнів, з інформатики 3 учні, з англійської мови - Дипломами І,ІІ,ІІІ ступеня та Грамотами.

- Всеукраїнський конкурс "Молодь за безпеку дорожнього руху" , номінація "Відео"- класовод 4 класу  Бурлака Л.П. разом з учнями 4 класу.

- Екологічний конкурс від освітнього проекту "На урок" "3Д: Думай, Дій, збережи довкілля" - класовод Бурлака Л.П. з учнями; нагороджені Сертифікатом.

- Конкурс від журналу "Початкова школа" "Розповідь про добрі справи" - учениця 4 класу нагороджена Дипломом, класовод Бурлака Л.П. нагороджена Дипломом.