1 червня - День захисту дітей 2019!

Дата: 02.06.2019 20:27

В цей день на головній площі міста зібрались діти та дорослі і навіть спека не стала на заваді проведення свята та відпочинку і розваг дітей. 1 червня 2019року відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей. Розпочалося святкування танцювальним флешмобом,  який підготували для глядачів вихованці Будинку творчості та юнацької творчості.

Після флешмобу на школярів чекали різнопланові та  цікаві заходи, зокрема, змагання, конкурси майстри-класи по виготовлення декорацій. Також чимало талановитих та здібних дітей отримали грамоти та подарунки від Жашківської міської ради та міського відділу освіти. Начальник міського відділу освіти Савицька В. М. на урочистостях бажала діткам міцного здоров’я, добра, сяючих посмішок, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, радісного та змістовного відпочинку, незабутніх вражень під час літніх канікул.