Аплікація з паперу Проліски

Дата: 24.03.2021 19:42

Аплікація — проект, в якому дитина тренує свої творчі та розумові здібності. Необхідно обрати сюжет та матеріали (бажано з цікавою та різною фактурою), а також визначити форму, розмір та колір елементів, щоб вони гармонійно поєдналися у композицію. Вирізання та приклеювання деталей теж дуже корисні для розвитку дрібної моторики. Регулярні заняття в цьому напрямку сприятимуть формуванню естетичного бачення. Аплікації з паперу – давно вже традиційне заняття творчістю для дітей.Аплікації дозволяють навчитися працювати з ножицями, руки дитини стають більш слухняними, також можна підвищити акуратність дитини. Так як на вулиці весна, то вихованці гуртка "Умілі руки" виготовили аплікацію у вигляді прекрасної весняної квітки- підсніжника.Згідно з легендою слов’ян, саме квітка Підсніжник попросив Сонце допомоги, коли стара баба Зима, Вітер і Мороз, не дозволяли Весни прийти на Землю. Робота дітям дуже сподобалась і вони були задоволені.